Major, Ghost in the Shell’in İlk Fragmanında Gözüktü

502
0

On saniyelik trailer’lardan sıkıldıysanız sizin için güzel haberlerimiz var. Eylül ayında oldukça kısa sahnelerle ağzımıza bir parmak bal çalınan Ghost in the Shell’in normal uzunlukta bir fragmanı izleyiciyle buluştu.

Görsel olarak gayet hoş görünen trailer’da, İngiliz grup Depeche Mode’un “Enjoy the Silence” şarkısının Ki: Theory yorumu eşliğinde insan-cyborg Major’u (Major Motoko Kusanagi) Section 9 Task Force liderliğinde kendisinin gerçek kimliğini bulmak için çıktığı iki görevi görüyoruz.

Oyuncu kadrosu dikkat çekici.

Rupert Sanders’in yönettiği filmde Major’u ise ünlü aktris Scarlett Johansson canlandırıyor. Rolün önce Margot Robbie’ye önerildiği, ancak görüşmelerin olumsuz sonuçlanmasıyla Scarlett Johansson’a rol verildiği biliniyor. Johansson’un yanı sıra filmde 24: Live Another Day ve Westworld’den hatırladığımız Michael Wincott, Michael Pitt ve Juliette Binoche de rol alıyor.

Eldeki verilerle görselliğin muhteşem, aksiyonun oldukça hoş ve insansı öğelerin biraz daha Westworld havasında olduğunu söylemek mümkün.

31 Mart 2017’de vizyona girecek filme biraz daha var, ancak o zamana kadar filmin ilk trailer’ını yukarıda izleyebilirsiniz.