Girişimci ve uzmanları telefonla görüştüren dijital platform: Eksperin

764
0

Ankaralı girişimci Ersin Mete Ertürk, adını ilk olarak erkekpaketi.com adlı e-ticaret sayfasıyla duyurdu. Beş yıl önce hayata geçen bu girişimi bugün başarılı bir işe dönüştüren Ertürk, girişimci ekosisteminin ihtiyaç duyduğu çözümleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Ertürk’ün son girişimi, her alanda uzmanlarla randevu sistemi üzerinden sanal santral ile telefon yoluyla görüşme yapabileceğiniz Eksperin.com. Ertürk, geçtiğimiz hafta sonunda Ankara’da düzenlenen E-Gameshow’da girişimci adaylarına Eksperin’in kuruluşu ve amacı hakkında bilgiler verdi. İş dünyasında başarılı olmak için iyi bir fikre sahip olmanın asla yeterli olmayacağına en iyi örneklerden birini temsil eden Ertürk, yıllar süren çabanın ardından erkekpaketi.com’u belli bir noktaya getirmeyi başardı; şimdi Eksperin ile yeni bir başlangıç yapıyor.

Eksperin meetup  gelecek hafta düzenlenecek

Naruto Türkiye ekibinden cosplayer arkadaşların katkısıyla hazırladığım videoda Ertürk, Eksperin’in amacı ve hedeflerini anlattı. Umuyoruz, belirttiği gibi rekabet yeni girişimlerle daha da güçlenir ve 2018’e Türkiye daha güçlü bir girişimcilik ekosistemi ve ekonomi ile girer.

Türkiye’nin en büyük avantajlarından biri, güçlü hızlı internet altyapısı. Bu özellik, ekonominin belirsiz olduğu zamanlarda bile girişimcilere birçok avantaj sunuyor. Bir tanesi de, fikirlerin gelişmesini sağlayacak bir başka fikir olan Eksperin. Ertürk, beta aşamasında olan girişimin tanıtımı amacıyla 25 Mayıs günü Ankara Cyberpark’ta bir meetup düzenliyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.