Home Teknoloji Donanım&Elektronik Xiaomi’den Apple Watch Rakibi Mi Watch!

Xiaomi’den Apple Watch Rakibi Mi Watch!

3723
0
xiaomi mi watch
xiaomi mi watch

Giyilebilir teknoloji satışlarında ve kullanıcı memnuniyeti konusunda Lider olan Xiaomi Mi Band Serisiyle Satış Rekorları kırıyor. Xiaomi bunun yanında Apple Watch’a da rakip olacak gibi gözüküyor.

Xiaomi, Çin sosyal platformu Weibo’da yayınladığı akıllı saat resimleriye yeni bir akıllı saat tanıtacağını beli etti. Uzun zamandır sızıntıları olan cihazın Mi Watch olarak adlandırılacağı düşünülüyor.

Saat üzerinden arama yapılabilmesi, telefonun kontrolünün yapılabilmesi bu cihazın avantajlarından birkaçı. Yuvarlak kenarlı kare tasarım Apple Watch’u andırıyor.

5 Kasımda Lansmanıyla birikte satışa sunulacak olan bu saatin Android Wear OS’in Özelleştirilmiş versiyonu olan MIUI kullanılacak. Xiaomi markalı telefonlardan aşina olduğumuz MIUI’ın Wear OS’ye de gelmesi müjdeli bir haber.

Snapdragon’un Wear 3100 işlemcisini kullanacak olan bu cihazda Wifi, Bluetooth, Gps, Nfc özelliklerinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sizce Xiaomi, Mi Band deki başarısını Mi Watch’ta da görebilirmi. Düşünüceleriniz Yorumlarda Bekliyorum.

SOURCEGadgets 360
Previous articleAirbnb, Kaliforniya’da kiralanan evlerde parti verilmesini yasakladı
Next articleMobil Teknolojide Bir Dönem Daha Kapandı
Alperen Karaoğlu
19 Yaşında, küçüklüğünden beri teknoloji ile içli dışlı, kendini teknolojiden koparamayan, teknolojinin yanı sıra araç ve araç teknolojisi ile de fazla ilgilenen bir kişilik.