Home Teknoloji Bu Bir Vizyon Projesidir: WEVisionary

Bu Bir Vizyon Projesidir: WEVisionary

5353
0
afiş webtekno
afiş webtekno

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Markalaşma Kulübü bünyesinde çalışmaları yapılan ve 6 Nisan itibariyle hayata geçirilen WEVisionary platformu, farklı disiplinlerden birçok üniversite kulübü ve topluluk ile beraber katma değer yaratacak projeleri ve fikirleri hayata geçirmek amacıyla yola çıktı. Paydaş olarak mühendislikten hukuka kadar hali hazırda 100’den fazla üniversite kulübü ve çeşitli oluşumlarla iş birliği yapan, ‘’Eylemsiz vizyon bir hayaldir.’’ mottosuyla yola çıkan ve multidisipliner yapılanma bakımından iddialı bir hareket olarak nitelendirilen WEVisionary; 11-20 Mayıs tarihleri arasında internet üzerinden düzenlenecek olan Online Vizyon Projesi adı verilen bir zirveyle çalışmalarını başlatacak.

Başlangıç olarak “WEVisionary’20 Online Vizyon Projesi” ile alanındaki en üst düzey simalar ağırlanarak kitlelerin ‘Gelecek vizyonları neler olacak?’, ‘Sektörler baz alınarak son dönem analizleri ışığında nelerin değişmesi öngörülüyor?’, ‘Geleceğin ihtiyaçları nelerdir?‘, ‘Ülkemizde ve dünyada neler değişecek?‘“gibi sorularına cevaplar verilmeye çalışılacaktır. Zirve süresince gün içlerinde yapılacak sektörel ve sosyal mini testler aracılığıyla kayıt olarak katılacak öğrencilere eğitim, ödül ve kuruluşlarla projelerde çalışma fırsatı gibi imkanlar sunulmaya çalışılacaktır.

Konuşmacılarımızın listesi ve organizasyon hakkında tüm detaylar için bizleri takipte kalın!

WEB ADRESİ: www.wevisionary.com

BİLETİNO ETKİNLİK KAYIT: https://biletino.com/tr/e-92f/wevisionary-20/

Sosyal medya adresleri: Instagram / LinkedIn / YouTube / Facebook

SOURCEWeVisionary
Previous articleRyugu’nun Detaylı Görüntüleri Güneş ile Yaşadığı Temasa İşaret Ediyor
Next articleDünya’ya 1,000 Işık Yılı Uzaklıkta Kara Delik Keşfedildi
Supugti Mupugti
2011 yılında THY'nin Rio de Janeiro-İstanbul seferiyle Türkiye'ye göç eden Supugti, o yıldan bu yana kodlama alanında kendini geliştiriyor. Gündüzleri mağarasında video oyun oynamaktan hoşlanan Supugti, gece yarısından sonra insan beyni yemekle meşgul oluyor. DijitalX'te basın bültenlerini ve içerik anlaşması kapsamındaki yazıları girmekten sorumludur.